Haberler

“All the Money in the World” Filminden İki Yeni Poster Geldi!

Aksiyon filmlerinin sevilen yönetmeni Ridley Scott’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı “All the Money in the World” filminden iki yeni poster geldi!

David Scarpa tarafından Painfully Rich: the Outrageous Fortunes and Misfortunes of the Heirs of J. Paul Getty kitabından sinemaya uyarlanan All The Money In The World, petrol milyoneri John Paul Getty’nin torununun 1973’te kaçırılması ve büyükbabanın torununu kurtarmak için pek de para ödemek istemediği ilginç hikâyeyi konu alıyor. 16 yaşındaki John Paul Getty’nin kaçırılması ile başlayan olaylar, anne Gail’in zengin büyükbabasından fidye parasını istemesi ve Plummer’ın canlandırdığı büyükbabanın bunu reddetmesi ile gelişiyor.

Geçtiğimiz günlerde taciz suçlamalarıyla gündeme gelen Kevin Spacey’in kadrosundan çıkarıldığı filmin başrollerinde ise, Michelle Williams, Mark Wahlberg ve Christopher Plummer yer alıyor. Filmin Türkiye’de 22 Aralık‘ta vizyona girmesi bekleniyor.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Malatya Uluslararası Film Festivali: Nefes Mi? Buğday Mı?

Sonraki yazı

Pera Film'de Kuir Kısalar Gösterimi