Haberler

Andrew Garfield ile Michael Shannon bir arada!

Amerikalı oyuncu Andrew Garfield ve Michael Shannon’un başrollerini paylaştığı dram filmi 99 Homes‘tan ilk fragman geldi. Yönetmenliğini ve senaristliğini Ramin Bahrani’nin üstlendiği yapımda Laura Dern, Tim Guinee gibi isimler de yer alıyor.

078329.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

 

Filmin Konusu; Filmde ipotekli evlerinin ödemeleri için geç kalan Dennis (Andrew Garfield) ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Ödemeler gecikince şehrin sıkı emlakçılarından Rick Carver (Michael Sahannon) Nash ailesini evlerinden polis zoruyla çıkarır. Nash ailesinin hayatı bir motele taşınmalarıyla tepetaklak olur. Durumdan kurtulmak isteyen Dennis, evi geri alma umuduyla Carver’ın yanında işe başlar. Carver ona daha çabuk ve hızlı para kazanmanın yollarını öğretecektir. Bunun bedeli ise pek de hafif olmayacaktır.

 

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Sinemada Hayvanların İlkleştirdiği 6 Film

Sonraki yazı

Filmekimi'nin İlk Filmi Açıklandı!