Bi'DünyaHaberler

Artinternational Kapıda!

İlki Eylül 2013’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, İstanbul’un yeni uluslararası sanat fuarı ARTINTERNATIONAL’ın yine uluslararası ve Türkiye’deki galerileri bir araya getiriyor. Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve ötesinden heyecan verici sanatsal üretimlere rakipsiz bir erişim sunmaya devam ediyor. Fuarın üçüncü edisyonu bu sene 4-6 Eylül tarihlerinde, Haliç Kongre Merkezi’nde, yine Türkiye ve uluslararası galerilerden bir çok sanatçıyı ağırlayacak.

artinternational

İstanbul’un Doğu ve Batı arasındaki eşsiz coğrafi konumunun avantajlarını değerlendiren fuar, global sanat dünyasında bir kültür köprüsü olmak adına oldukça iyi bir konumda bulunmaktadır. Önemli ve genç galerilerin katılımlarının yanı sıra sergi, etkinlik ve forum programını şehir manzarasına nazır sunmakta; İstanbul’un zengin kültürel tarihini ve gelişmekte olan yerel çağdaş sanat dünyasını aynı anda deneyimleme imkânı sağlamaktadır.

ArtInternational’ın arkasında uluslararası sanat fuarları konusunda bilgili ve deneyimli bir ekip bulunmaktadır. Büyük ortak olan İnterteks, Türkiye’de kültür ve iş alanında çok geniş bir iletişim ağına sahip olmakla birlikte 1976’dan beri 30 farklı alanda, 460 uluslararası etkinlik düzenlemiştir. Beraberinde getirdiği benzersiz deneyimiyle, pazarlama etkinlikleri, lojistik, sergileyenlerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda gösterdiği hassasiyet ve geniş ziyaretçi sayısına sahip yüksek kalitede profesyonel etkinlikler düzenlemesi sayesinde Interteks, kendini alanında kanıtlamış bir kuruluştur. Yakın zamanda da İtalyan sergi grubu Fiera Milano ile ortaklık kurarak Fiera Milano Interteks’i oluşturmuşlardır.

Angus Montgomery’nin yöneticisi Sandy Angus ise fuarın eş kurucularındandır. Sanat fuarı konusunda geniş bir deneyime sahip olan Angus aynı zamanda, katlanan bir hızla büyümüş olan Hong Kong Uluslararası Sanat Fuarı ART HK’nin de eş kurucularındadır. Sandy Angus, gelişmekte olan sanat dünyası ve piyasasına olan ilgisi dolayısıyla Hindistan Sanat Fuarı’nın hissedarı ve direktörü olmuştur.

Program ve diğer detaylar için linke tıklamanız yeterli: http://www.artinternational-istanbul.com/program/by-the-waterside-tr

Biletler ise Biletix’te: http://www.biletix.com/etkinlik/SMAF3/TURKIYE/tr

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Clive Owen, Valerian’da Dane DeHaan ve Cara Delavingne’e Katılıyor

Sonraki yazı

Miles Teller, “Thank You for Your Service” Kadrosuna mı Katılıyor?