Haberler

Miles Teller, “Thank You for Your Service” Kadrosuna mı Katılıyor?

Mandatory Credit: Photo by BEImage/REX Shutterstock (4929614ao) Miles Teller 'Fantastic Four' film premiere, New York, America - 04 Aug 2015

Şu sıralar vizyondaki büyük bütçeli Marvel filmi Fantastic Four ile gündemde olan Miles Miller, DreamWorks’ün yeni projesi, Thank You for Your Service‘in oyuncu kadrosunda yer almak için görüşmelere başladı.

American Sniper’ın senaristi Jason Hall, David Finkel’ın 2013 yılında yayınlanan aynı adlı kitabından uyarladığı senaryosuyla, ilk yönetmenlik denemesini bu filmle gerçekleştirecek. Kitap, Irak’tan dönen 3 Amerikan askerinin sivil yaşama ve aile hayatına adapte olmaya çalışırken, “savaş yerinde bıraktıklarını düşündükleri” savaşın korkunç anılarıyla dehşete düşmekten kendilerini alamayışlarının hikayesini anlatıyor. Görünüşe bakılırsa, film tam bir “post-travmatik stres bozukluğu” vak’ası olacak.

DreamWorks’ün, kitap yayınlamadan önce, kitabın film haklarını satın almış olduğunu da hatırlatalım.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Artinternational Kapıda!

Sonraki yazı

Victor Frankenstein Fragmanı Yayında!