Haberler

Avengers: Infinity War’dan İlk Posterler Geldi!

Avengers: Infinity War 27 Nisan’da sinemalarda…

Marvel evreninin son çocuğu Infitiny War ile buluşmamıza çok az kaldı. Avengers’ın devam filmi olan Infinity War, 2018 ve 2019’da iki parça olarak gösterime girecek. İlk bölüm ise 27 Nisan’da beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor olacak. Serinin meraklılarının bildiği üzere evrendeki en büyük savaşı anlatacak olan film, posterleri ile bize kendisi hakkında pek çok ayrıntıyı da veriyor. Captain America: The First Avenger(2011) filmi ile duymaya başladığımız Infinity Stones bu filmde bütün olayları ateşleyen kıvılcım olacak. Altı taşı sembolize eden, altı ana renkte karşımıza çıkan posterler Marvel evrenindeki pek çok hikayeye gönderme yapıyorlar.

Marvel Evreni’ni oluşturan bu 6 taş birleştiklerinde yıkıma ya da var oluşa sebebiyet veriyorlar. Space Stone (mavi), Reality Stone(kırmızı), Power Stone(mor), Mind Stone(sarı), Soul Stone(turuncu) ve Time Stone(yeşil) olarak sıralayabileceğimiz taşlar posterlerdeki yerlerini aldılar. Aralarındaki tek eksik olan Soul Stone ise eksik karakterleri ile şimdilik gizemini koruyor. Bu da yeni karakterlerin Avengers dünyasına katılabileceğini işaret ediyor.

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Yorum yaz