Haberler

Beauty and the Beast’den Görseller Yayımlandı

Birçok kez sinema ve TV dizilerine uyarlanan ünlü masal Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin) ’in yeni live-action filminden görseller gelmeye başladı. Stephen Chbosky’nin yazdığı film 25 yıl aradan sonra yeniden sinemaya uyarlandı.

maxresdefault

1991’de En İyi Animasyon dahil iki Oscar kazanan, Walt Disney Pictures‘in animasyonu Beauty and the Beast’in saat ve mumluğa çevrilen hizmetkârları Cogsworth ve Lumiere’ye ait görseller izleyiciyle buluştu.

Yeni versiyonu Bill Condon tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Emma Watson, Dan Stevens, Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Emma Thompson, Gugu Mbatha-Raw, Ewan McGregor ve Stanley Tucci yer alıyor.

İşte Mart 2017’de vizyona girecek filmden kareler:

y3yvqcclratyhmad9tds

beauty-and-the-beast-2016-8-27-20-48-41

ZZ744D8D281

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Baskı Ve İkiyüzlülüğün Yarattığı "Saklı" Alanlar

Sonraki yazı

A Dog’s Purpose Filminin Fragmanı Yayımlandı