Haberler

Beauty and The Beast’den Yeni Görsel Yayımlandı!

Yönetmen koltuğunda Bill Condon’ın bulunduğu, senaryosunu Stephen Chbosky’nin yazdığı film Beauty and the Beast’den yeni bir görsel izleyiciyle buluştu. Belle ve Gaston karakterlerini gördüğümüz görsel, film hakkında ipuçları veriyor.

gastonlarge-1068x712

Live-action olarak çekilen Beauty and the Beast, The Walt Disney Studios’un imzasını taşıyor. Emma Watson‘ın Belle, Luke Evans‘ın Gaston karakterini canlandırdığı film, yeniden çekilen bir canlı aksiyon filmi olarak karakterleri canlı olarak izleyiciyle buluşturuyor. Orijinal müziğine sadık kalan film, birkaç yeni parça ile kendini yeniliyor.

Filmde, kalesinde bir canavar tarafından esir alınmış güzel ve bağımsız bir genç kadın olan Belle’nin yolculuğu anlatılıyor. Kalenin büyülenmiş kadrosuyla dostça bir ilişki kuran Belle, canavarın içindeki gerçek prensin güzel kalbini keşfediyor.

Filmde Watson ve Evans yanında; Dan Stevens, Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Emma Thompson, Gugu Mbatha-Raw,Ewan McGregor ve Stanley Tucci de yer alıyor.

Film, Mart 2017’de gösterime girecek.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz