Haberler

Emily Blunt’lı The Girl On The Train’den Fragman Yayımlandı!

Paul Hawkins’in aynı isimli romanından uyarlanan ve Emily Blunt’ı başrolünde izleyeceğimiz The Girl On The Train filminden yeni bir fragman yayımlandı.

girl-on-the-train

Yönetmenliğini Tate Taylor’ın üstlendiği film, kocasıyla yaşadığı ayrılıktan sonra kendisini alkole veren Rachel karakterinin bir gün trende gördüğü bir çifti izlemeye başlamasıyla korkunç bir olaya tanıklık edişinin hikayesini barındırıyor.

Daha önce yaptığı açıklamalarda The Girl on the Train filminde canlandırdığı karakterin bugüne dek oynadığı en zor rol olduğunu belirten Emily Blunt’a filmde Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez, Laura Prepon gibi isimler eşlik ediyor.

Türkiye’de vizyona 7 Ekim tarihinde girmesi beklenen filmin yeni fragmanı ise aşağıdan izlenebilir.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Stephen King'in "O"sundan İlk Görüntü Geldi!

Sonraki yazı

“Güneşin Sofrasında-Nazım ile Brecht” Mahmut Paşa Konağı’nda