Haberler

Far From The Madding Crowd Filminden Yeni Fragman!

far from the madding crowd 1

Thomas Hardy’nin aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan Far From The Madding Crowd filminin ikinci fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Carey Mulligan, Juno Temple ve Michael Sheen’in üstlendiğini filmin yönetmenliğini The Hunt/Onur Savaşı filminden tanıdığımız Thomas Vinterberg yapıyor.

Viktorya dönemi İngiltere’sinde geçen hikaye, özgürlüğüne düşkün ve inatçı Batsheba’nın kadınların davranışlarını kısıtlayan kurallara kulak asmayarak hayatını yaşamasını konu alıyor. Hikaye, kadın – erkek ilişkilerine eskimeyen bir bakış açısı sunuyor.

1 Mayıs’ta Amerika’da vizyona girecek olan filmin yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Işıl Turan

Işıl Turan

89’da Ankara’da doğdu. Eskiye olan tutkusu sebebiyle Restorasyon okudu. Gezmeye olan sevdası hostes olmasına neden oldu. Şimdilerde kariyer değiştirme peşinde, ‘sosyal medyacı’ olma yolunda koşturmakta. Araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Herşeyden biraz bilmek ister. Müzik ve sinema onun için alternatif bir gezegendir. Dışardan izlemek yerine içinde olmak istemesi sebebiyle yolu Fil’m Hafızasına düştü. Sinemayla ilgili eğitim de gelecek planları arasında.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

!f'te bugün Costa ve "Suriye Ses Veriyor" günü! !f'te yarın Suriyeli sinemacılar SALT'ta buluşuyor!

Sonraki yazı

Cut Bank'ten İki Yeni Poster!