Haberler

“Wild Canaries” Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

wild canaries

“Gabi on the Roof in July” filminden hatırlayacağımız yönetmen Lawrence Michael Levine’nın yönettiği Wild Canaries’ten yeni bir fragman yayınlandı.

Wild Canaries, Woody Allen filmlerini andıran ve Brooklyn’de geçen tuhaf bir cinayet hikayesi. Başrollerinde filmin aynı zamanda yönetmeni ve senaristi olan Lawrence Michael Levine’a, gerçek hayatta da partneri olan Amerikalı oyuncu Sophia Takal eşlik ediyor.

Film, yaşlı komşuları Sylvia’nın şüpheli ölümünü araştırmaya koyulan modern çift Barri ve Noah’nın başına gelen olayları komik bir dille ele alıyor. Geçtiğimiz Mart ayında SXSW Film Festivali’nde genel olarak olumlu bir intiba bırakan filmin yayınlanan yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Işıl Turan

Işıl Turan

89’da Ankara’da doğdu. Eskiye olan tutkusu sebebiyle Restorasyon okudu. Gezmeye olan sevdası hostes olmasına neden oldu. Şimdilerde kariyer değiştirme peşinde, ‘sosyal medyacı’ olma yolunda koşturmakta. Araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Herşeyden biraz bilmek ister. Müzik ve sinema onun için alternatif bir gezegendir. Dışardan izlemek yerine içinde olmak istemesi sebebiyle yolu Fil’m Hafızasına düştü. Sinemayla ilgili eğitim de gelecek planları arasında.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Savaş Draması Suite Française'den Yeni Görüntüler!

Sonraki yazı

İsmail Gezgin İle Sanatın Mitolojisi Semineri