Haberler

Savaş Draması Suite Française’den Yeni Görüntüler!

suite-francaise bruno lucile

Irene Nemirovsky’nin romanından uyarlanan Suite Française filminden yeni görüntüler yayınlandı.

Filmin yönetmenliğini En İyi Kostüm Tasarımı dalında Oscar ödülü kazanan The Duchess filminin yönetmeni Saul Dibb üstleniyor. Suite Française filminin başrollerini Golden Globe ödülünün yanı sıra üç dalda Oscar adaylığı bulunan aktris Michelle Williams ve Cesar ödüllü Belçikalı aktör Matthias Schoenaerts paylaşıyor.

Film, 1940’ların işgal altındaki Fransa’sında geçiyor. Fransa’daki küçük bir kasabada görevlendirilen Nazi subayı Bruno ile konakladığı evin sahibesi Lucile arasındaki gerilimli aşkı konu alıyor.

Ülkemizdeki vizyon tarihi 15 Mayıs olan filmin yayınlanan yeni görüntüleri ve fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

suite française 1 suite française 2 suite française bruno lucile1 suite française bruno suite française lucile bruno suite française lucile suite française margot suite française war suite française

Işıl Turan

Işıl Turan

89’da Ankara’da doğdu. Eskiye olan tutkusu sebebiyle Restorasyon okudu. Gezmeye olan sevdası hostes olmasına neden oldu. Şimdilerde kariyer değiştirme peşinde, ‘sosyal medyacı’ olma yolunda koşturmakta. Araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Herşeyden biraz bilmek ister. Müzik ve sinema onun için alternatif bir gezegendir. Dışardan izlemek yerine içinde olmak istemesi sebebiyle yolu Fil’m Hafızasına düştü. Sinemayla ilgili eğitim de gelecek planları arasında.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Fil'm Hafızası presents: Welcome to the Jungle hosted by Mehmet Turgut

Sonraki yazı

"Wild Canaries" Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı!