Haberler

Free State of Jones Filminden Yeni Fotoğraflar Geldi!

Başrolünde ünlü oyuncu Matthew McConaughey‘in yer aldığı  Free State of Jones filminden yeni fotoğraflar yayımlandı.

Free-State-of-Jones-Filmi-8

İç savaş sırasında Konfederasyon’un ekstra güçlü ve silahlı isyancılarına karşı koymaya çalışan kuzeyli bir çiftçi olan Newton Knight’ın hikayesini konu olarak alan film adını, diğer küçük çiftçiler ile bir araya gelip kölelere yardım etmeye çalışan Knight’ın, Jones County’de Konfederasyon’a savaş açıp, özgürlüğünü istemesiyle başlattığı ayaklanmadan alıyor.

Yönetmenliğini 4 Oscar adaylığı bulunan Gary Ross’un yaptığı filmin başrollerinde Matthew McConaughey‘e Gugu Mbatha-Raw,  Keri Russell, Jacob Lofland ve Mahershala Ali eşlik ediyor.

Free-State-of-Jones-Filmi-2 Free-State-of-Jones-Filmi-5 (1) Free-State-of-Jones-Filmi-7 Free-State-of-Jones-Filmi-9 Free-State-of-Jones-Filmi-10

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Morrisey Tekrar İstanbul’a Geliyor!

Sonraki yazı

Soundtrack/ 28 Days Later (2002)