Bi'DünyaHaberler

Genç Profesyoneller ‘Ofisten Sahneye‘ Geçiyor

 

afis

Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarışabildiği, organizasyonunu   HY Tanıtım’ın gerçekleştirdiği “Ofisten Sahneye Future is Now ” adlı şirketler arası müzik yarışması için başvurular başladı. Her yıl giderek büyüyen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan yarışmada, iki ay boyunca yine Türkiye’nin en büyük şirketlerinin çalışanlarından oluşan müzik grupları yarışacak. Sadece pop ve rock tarzında müzik yapan grupların katılabileceği “Ofisten Sahneye Future is Now ‘ yarışmasında şirket orkestraları Mart 2014 tarihinde 10 gece boyunca fikstür usulü yarışacaklar. Ön elemelerde jüriden ve seyirciden en yüksek sms oyu alan 8 şirket finalde birincilik için yarışacaklar. Birincilik ödülü ise: Birinci olan tüm grup elemanlarına muhteşem bir TOKYO SEYAHATİ.

Metro FM’in Djlerinin muhteşem müzikleri ile eğlence ve heyecanın doruklara çıktığı yarışma gecelerinde sunuculuğu Metro FM başarılı DJ’lerinden Bertan Horasan gerçekleştircek. Ayrıca Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn yarışmada derece alan ilk üç yarışmacı gruplara yıl içinde ailelleri ile konaklama hediyesi veriyor. Fil’m Hafızası’nın seyirciler için sinemaya yönelik, çok eğlenceli oyunlar ve yarışmalar düzenleyeceği gecelerde, ödüller ise Türkiye’nin önde gelen markalarının özel hediye paketleri olacak.

Gruplar ve şirketler, 15 Ocak 2014 tarihine kadar www.ofistensahneye.com web adresine ya da basvuru@ofistensahneye.com adresine ön başvurularını yapabilecek.

Mart 2014 tarihinde gerçekleşecek yarışma için son başvuru tarihi: 31 Ocak 2014

 

Sibel Çolak

Sibel Çolak

1981, Almanya doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. İşletme eğitimi ve iş hayatının yanı sıra sinema ile ilgili güzel işler yapmak için Fil’m Hafızası'na katıldı. Kitapları, kedileri, penguenleri ve koalaları çok sever. İspanyolcayı şakır şakır konuşmadan ölmek istemez. Şu sıralar Avrupa ve Uzakdoğu sineması ile içli dışlı.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

TISFEST Kısa Film Yarışması

Sonraki yazı

İstanbul Lisesi 11. Liselerarası Kısa Film Yarışması