Haberler

”Goodbye Christopher Robin” Fragmanı Yayımlandı!

Ünlü çizgi film serisi ”Winnie the Pooh”nun yazarı A.A. Milne’nin gerçek yaşam öyküsünü konu alan ”Goodbye Christopher Robin” filminin fragman ve afişi yayımlandı!

Winnie the Pooh” hikayesinin yaratıcısı İngiliz yazar A.A. Milner’ın gerçek yaşam öyküsünü ele alan “Goodbye Christopher Robin” vizyon tarihi için gün sayıyor.

Hikayenin yaratılış süreci ve yazarın hikayede de yer verdiği oğlu Christopher Robin ile olan ilişkisini dramatik bir biçimde konu alan filmin yönetmenliğini “Bafta adaylı yönetmen Simon Curtis yönetiyor.

Yazarın ve dönemin sorunlarını fantastik bir biçimde ele alan film, 1. Dünya Savaşı’nın bıraktığı ağır travmalar içinde savrulan aile ilişkilerini düşsel bir biçimde yansıtıyor. Fragmanda yansıtıldığı kadarıyla film, bu yönü ile “hikaye anlatıcılığı” tavrını devam ettirirken izleyenlere de farklı bir dünyanın kapılarını aralayacak gibi görünüyor. Film hakkında ilk söylentiler Akademi Ödüllerine göz kırpabileceği yönünde.

Filmde yazar A.A. Milne’yi  The Revenant ve About Time filmleri ile tanınan İngiliz Aktör Domhnall Gleeson canlandırıyor. Aktörün fragmandaki etkileyici duruşu, filmin tamamında kendini gösterecek gibi duruyor.  Filmin dikkat çeken diğer oyuncuları ise; Margot Robbie, Kelly Macdonald, Phoebe Waller-Bridge ve Alex Lawther gibi isimlerden oluşuyor.

Senaryosunu Frank Cottrell Boyce ve  Simon Vaughan‘ın yazdığı film 29 Eylül’de İngiltere, 13 Ekim’de ABD’de de gösterime giriyor. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil. Açıklandığında, bu başlıkta paylaşacağız.

Erdi Köseoğlu

Erdi Köseoğlu

Eskişehirli. İlk göz ağrısı ‘’tiyatro’’. Selçuk Üniversitesi’nde, amatör olarak oyun yazarlığı ve oyunculuk yaptı. Okulu bitirdikten sonra gözünü, çok sevdiği sinemaya dikti. Şu an, Marmara G.S.F.’nde Sinema öğrencisi. Güzel filmler çekip insanlarla paylaşmak istiyor. Deniz’in balı. Elif’in kardeşi. Ekin’in her şeyi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

American Honey (2016)

Sonraki yazı

31. MIX Milano Festivali'nde Komedi Kraliçesi Ödülü Serra Yılmaz'ın Oldu!