Haberler

Huzurlarınızda Yeni Joker; Jared Leto

DC sinematik evreninin merakla beklenen filmlerinden Suicide Squad’ın alengirli karakterlerinden biri de Joker hiç kuşkusuz. Joker’in 25 Nisan 1940 yılında çizgi romanlarda boy göstermesinin 75. yıl dönümünde, filmde Jared Leto tarafından canlandırılacak olan yeni Joker’in ilk görüntüsü de servis edildi.

Filmin yönetmeni David Ayer, fotoğrafı kendi Twitter hesabından “Mutlu Yıllar Bay Joker!” açıklamasıyla paylaştı.

Filmin yönetmeni David Ayer, fotoğrafı kendi Twitter hesabından “Mutlu Yıllar Bay Joker!” açıklamasıyla paylaştı.

Yeni Joker’in biraz punk biraz da 90’lar rock karışımı bir görüntüsü olduğunu söylemek mümkün esasen, görüntü karakterin dengesiz yönünü de gözler önüne seriyor hafiften. Bazı hayranlar dövmeleri biraz fazla “emo” bulmuş olsa da, Joker’in yine kendi kuralıyla oynayacağı bir film bizleri bekliyor gibi.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Arzu Film Sunar…

Sonraki yazı

Conte d'Eté (1996)