Haberler

Jesse Peretz’in Son Filmi Juilet, Naked’in Fragmanı Yayınlandı

Jesse Peretz'in Son Filmi Juilet, Naked'in Fragmanı Yayınlandı

Baş rollerinde Rose Byrene, Ethan Hawke ve Chris O’ Dowd’un yer aldığı, prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan Jesse Peretz’in son filmi Juilet Naked’den ilk fragman ve poster yayınlandı.

New Girl, Girls, Glow, Orange Is The New Black gibi başarılı dizilerin yönetmeni Peretz, beyaz perdeye eğlenceli bir romantik komediyle dönüyor. Film, obsesif bir hayranla uzun süredir ilişki yaşayan Annie’nin karmaşık ve eğlenceli hikâyesini anlatıyor . Bir zamanların ünlü müzisyeni Tucker Crowe hayranı sevgilisinin hayatına ayak uydurmaya çalışan Annie, kendini tuhaf ve karmaşık olayların içinde buluyor. Tucker’ın  yirmi beş yıl önce kaydettiği bir kayıt ortaya çıkınca eski rock yıldızının hayatı ani bir şekilde değişiyor ve beklenmedik bir şekilde Annie ile yolları kesişiyor.

Nick Hornby’nin aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosunda  Tamara Jenkins, Evgenia Peretz ve Jim Taylor’un imzası bulunuyor. Oldukça keyifli bir fragmana sahip olan film romantik komedi seven izleyicilerin favorilerilerinden biri olmaya aday. Festival yolculuğunu bugünlerde bitiren filmin dünyadaki vizyon tarihi 17 Ağustos. Türkiye için ne yazık ki henüz net bir tarih yok.  Filmin fragmanına ve posterine aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

 

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz