Haberler

Kötü Çocuklar Geri Dönüyor!

Efsane seri “Bad Boys”un yeni filmi çekilecek. Serinin daha önceki filmlerinde başrolleri paylaşan Will Smith ve Martin Lawrance 3. filmde de izleyici karşısına çıkacak.

Bad_Boys_1995_movie_screen_3

2014 yılının başından beri 3. filminin çıkacağı konuşulan Bad Boys, nihayet seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.İlk filmiyle izlenme rekorları kıran, sonrasında aynı kadro ile ikinci filmi çekilen serinin yeni halkasında,ilk iki filmde rol alan Will Smith ve Martin Lawrance rol alacak.

3. filmi 17 Şubat 2017′de vizyona girecek olan Bad Boys cephesinden gelen güzel haberler bu kadarla sınırlı değil.Bad Boys 3’ün ardından serinin 4. filminin de çekileceği ve 2019’da sinemaseverlerle buluşacağı duyuruldu.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Aynı Perdede Başka Bir "Abluka"

Sonraki yazı

ABD Yazarlar Birliği Ödülleri sahiplerini buldu!