Haberler

Margot Robbie ve Alexander Skarsgård Tarzan Filminde Başrolde!

Sinema dünyasının tanınan karakterlerinden olan Tarzan’ın hikayesine farklı bir açıdan bakan”The Legend of Tarzan” filmine ait ilk görseller yayınlandı. Bugüne dek pek çok kez beyazperdeye uyarlanan Tarzan’ın yeni versiyonunda, yönetmen koltuğunda David Yates oturacak.

tarzan en büyük

Warner Bros‘un finanse ettiği, senaryosunu Stuart Beattie, Craig Brewer, John Collee ve Adam Cozad‘ın yazdığı The Legend of Tarzan, Tarzan’ın ormanı terk etmesinden sonra üst sınıfa ait bir İngiliz soylusu olmasına odaklanıyor.

legend-of-tarzan-poster

1912 yılında Tarzan of the Apes ile ortaya çıkan Tarzan efsanesi, ilk romanın ardından uzunca bir yol kat etti. David Yates yönetmenliğinde çekilen yeni uyarlamada, ormanın hakimi modern dünyanın sert kurallarına karşı mücadele verecek.

Masalın bitiminden sonra başlayan hikayede, Tarzan ormanı terk edip Jane ile evlenerek John Clayton III, Lord Greystoke olmuştur. Parlamento tarafından yeniden Kongo’ya çağırılan Lord Greystoke, Leon Rom tarafından hazırlanan kanlı bir planın içine doğru çekilir.

Başrollerini Margot Robbie ve Alexander Skarsgård’ın paylaştığı The Legend of Tarzan, 1 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

İFA'da Senaryo Atölyesi Başlıyor!

Sonraki yazı

The War Magican'da Başrolü Benedict Cumberbatch Oynayacak!