Haberler

Pera Film’de Yeni Sezon!

Pera Film yeni sezona “Sokaklar Bizden Sorulur! Hayat, Sanat, Müzik” adında yepyeni bir seçkiyle giriyor!

Pera Film, yeni sezona Sokaklar Bizden Sorulur adınya taptaze bir programla giriş yapıyor! Duvarların Dili: Graffiti / Sokak Sanatı sergisine paralel olarak düzenlencek olan program, sokak hayatına ve sokaktan beslenen kültüre farklı bir bakış sunmayı hedefliyor!

pera

12 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak olan programın içeriğiyse oldukça zengin! 16 filmin yer alacağı seçkide Stil Savaşları, Bombala, Çıkışlar Hediyelik Eşya Dükkanında ve Tersyüz: İnsanların Sanat Projesi gibi sevilen belgeseller gösterilecek!

Seçkide aynı zamanda Herkesin Sokağı, Karanlık Günler, 1 Numarayı Hedeflemek, Kontrol ve Özgür Ritmler gibi filmler de görücüye çıkacak!

Program kapsamında yönetmen Nicholas Ray’in anısına, Bir Daha Eve Dönemeyiz ve Fazla Şey Bekleme filmlerinin de gösterimi yapılacak! Detaylar için www.peramuzesi.org.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ulaş Bayhan

Ulaş Bayhan

27 Ağustos 1990'da İzmit'te doğdu. 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra hızlıca iş hayatına atıldı. Yıllardır gelen sinema merakı onu Fil'm Hafızası ile buluşturdu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Sesime Gel'in Festival Yolculuğu Devam Ediyor!

Sonraki yazı

Yazlık: Şehirlinin Kolonisi, Salt Beyoğlu