Haberler

Prömiyerini Sundance’de Yapacak Olan This is Not Berlin’den İlk Fragman Yayınlandı

İlk gösterimini 2019 Sundance Film Festivalinde yapacak Hari Sama’ın son filmi This is Not Berlin‘in fragmanı yayınlandı.

Image result for this is not berlin

Yönetmen ve senarist Hari Sama‘nın beşinci filmi olan This is Not Berlin gelecek ay Sundance‘de prömiyerini yapmaya hazırlanıyor. Hari Sama filmin yönetmenliğini ve senaryosunu üstlenirken Sama‘nın yapım şirketi Catatonia’da filmin yapımcılığını gerçekleştirdi.  1986 yılında Mexico City’de geçen bir gençlik hikâyesini beyazperdeye taşıyan This is Not Berlin yarı-otobiyografik bir anlatımı da sahip.

This is Not Berlin‘in oyuncu kadrosunu ise Xabiani Ponce de LeónJosé Antonio Toledano gibi yeni isimlerin yanı sıra Roma‘nın yıldız ismi Marina de Tavira ve Meksikali ünlü dizi oyuncusu Ximena Romo da yer alıyor. Filmde ayrıca Sama‘nın da ufak bir rolü mevcut.

 

 

 

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz