Haberler

Ricki and the Flash Fragmanı Yayınlandı

1288050 - RICKI AND THE FLASH

Kim Meryl Streep’i Rock’n Roll yaparken görmek istemez ki? Ricki and the Flesh sayesinde görülecekler listenizden bunu da çıkarabilirsiniz.

Oskar ödüllü yönetmen Jonathan Demme (The Silence of the Lambs, Philadelphia) projeyi üstlenmiş durumda, senaryosunu ise Young Adult ve Juno gibi filmleri kaleme alan Diablo Cody hazırlamış. Meryl Streeep bu defa karşımıza bir rock şarkıcısı ve gitaristi olarak çıkıyor. Müzikal performanslarla dolu olan filmde Streep’in canlandırdığı Ricki karakterinin hikayesini izleyeceğiz. Ricki, başarılı bir gitarist ve rock’n roll yıldızı olmak için bir dizi hata yapmaktan çekinmemiştir. Eve döndüğündeyse ailesiyle yüzleşecek ve belki de işleri yoluna koyma fırsatı bulacaktır.

Filmde Streep’in kızı Mamie Gummer da yer alıyor ayrıca.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Işıklarda Uyu Zeki Alasya

Sonraki yazı

Legend filminden yeni fragman geldi!