Haberler

Rings’in Fragmanı Yayımlandı!

Korku sineması takipçilerinin heyecanla beklediği Rings filminin, Samara’nın da geri dönüşüne sahne olan fragmanı yayımlandı. İspanyol yönetmen F. Javier Gutiérrez’in yönettiği filmde Laura Wiggins, Aimee Teegarden ve Johnny Galecki rol alıyor.

rings

Lanetli bir video kasetin insanlara musallat olması ile başlayan seri, üçüncü devam filmi ile beyazperdeye dönüyor.

Sıradan bir lise öğrencisi olan Julia, üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt ile aralarındaki soğukluktan rahatsız olduğu için onu ziyarete gitmeye karar verir. Ancak aralarındaki soğukluğun ciddi bir sebebi vardır. Zira Holt izlendiğinde takdirde 7. günün sonunda insanların ölümüne sebep olan bir videoyu izlemiş ve bu videoyu izleyeli 6 buçuk gün geçmiştir. Holt günün sonunda hayatını kaybedecektir. Bu lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili hayatta kalmanın yollarını ararken Julia da lanetin içine çekilir.

Serinin 2. filminde Samara Morgan‘ı canlandıran Bonnie Morgan 3. filmde de rolü ile karşımızda. Filmin senaryosu Akademi ödüllü senarist Akiva Goldsman ve Jacob Aaron Estes’e ait.

Türkiye’de Kasım ayında vizyona girecek filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

26 Ağustos’ta Vizyonda!

Sonraki yazı

Tek ve Çok Sergisi Salt Galata'da