Haberler

Robert Downey Jr. Bir Soygun Filminin Yapımcılığını Üstlendi

LONDON, ENGLAND - APRIL 21: Robert Downey Jr attends the European premiere of "The Avengers: Age Of Ultron" at Westfield London on April 21, 2015 in London, England. (Photo by Samir Hussein/Getty Images)

LONDON, ENGLAND - APRIL 21:  Robert Downey Jr attends the European premiere of "The Avengers: Age Of Ultron" at Westfield London on April 21, 2015 in London, England.  (Photo by Samir Hussein/Getty Images)

Robert Downey Jr.’ın yapım şirketi Team Downey, Chasing Phil: The World’s Greatest Con Man, Two Undercover FBI Agents, and Their Amazing Around the World Adventure (Phil’in Peşinde: Dünyanın En Büyük Soyguncusu, Gizli Görevdeki İki FBI Ajanı ve Dünya Çapındaki Maceraları) adlı kitabın film uyarlamasını gerçekleştirecek.

David Howard tarafından yazılan kitapta, FBI’ın ilk kez beyaz yakalıların suç dünyasına müdahale edişi konu alınıyor. İki genç FBI ajanı, milyon dolarlık dolandırıcılıkların arkasındaki karizmatik “büyük beyin” Phil Kitzer’in dünyasına ve oluşturduğu The Fraternity adlı ağa katılırlar, ve tabi ki sonrasında olaylar gelişir.

Ayrıca Phil Kitzer rolünü Robert Downey Jr.’ın üstlenebileceği de söylentiler arasında.

İrem Güller
1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yorum yaz