Haberler

Ryan Gosling ve Emma Stone’lu La La Land İddialı Geliyor!

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran ve çekimleri yeni biten La La Land filminden fragman yayımlandı.

la la land

Yazıp yönettiği ilk uzun metrajlı film olmasına rağmen Whiplash ile ses getirmeyi başaran Damien Chazelle, filmlerinde müziği etkin olarak kullanmaya devam edeceğe benziyor. Chazelle, daha önce yönetmenliğini üstlendiği ve ilk filmi olan Guy and Madeline on a Park Bench filminde yaptığı gibi yeni filmi La La Land’de de komedi ve dramı müzikalle birleştiriyor.

Ryan Gosling’in canlandırdığı caz piyanisti Sebastian’ın, Emma Stone’un canlandırdığı genç aktris Mia’yla aşkını anlatacak filmin oyuncu kadrosunda ayrıyeten Whiplash filmindeki oyunculuğuyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını alan J.K. Simmons da bulunuyor.

İlk olarak 31 Ağustos tarihinde başlayacak olan Venedik Film Festivali’nde gösterilecek olan La La Land’in ABD’de 16 Aralık tarihinde vizyona girmesi beklenirken, filmin Türkiye’de hangi tarihte vizyona gireceği henüz belli değil.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Haluk Bilginer ve Selçuk Yöntem Aynı Hollywood Filminde!

Sonraki yazı

15 Temmuz'da Vizyonda