Vizyon

15 Temmuz’da Vizyonda

where-to-invade-next-348-AfisWhere to Invade Next? / Şimdi Nereyi İşgal Edelim?

Yönetmen: Michael Moore

Oyuncular: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker

Tür: Belgesel

Süre: 120 Dakika

Ülke: ABD

‘’Bowling for Columbine’’, ‘’Sicko’’ ve ‘’Fahrenheit 9/11’’ gibi filmlerin Oscar Ödüllü yönetmeni Michael Moore, ilk gösterimini 2015 yılında Toronto Film Festivali’nde yapan yeni filmi Where to Invade Next ile bu kez Finlandiya, İtalya ve Fransa gibi ülkeleri “işgal ederek” Amerika’nın sosyal ve ekonomik problemlerine çare arıyor.


suffrage afişSuffragette / (Diren!: Zamanı Geldi)  

*Kaçıranlar için “Başka Sinema” kapsamında yeniden gösterimde

Yönetmen: Sarah Gavron

Oyuncular: Carey Mulligan, Helena Bonham Carter, Merly Streep, Ben Whishaw, Brendan Gleeson

Tür: Biyografi, Dram

Süre: 106 Dakika

Ülke: İngiltere

20. yüzyılın başında, İngiltere’de tarihin ilk feminist hareketlerinden birini başlatan kadınların, hükümete karşı yürüttükleri mücadeleyi konu alan film, önemli grup üyelerinden biri olan Maud’un çevresinde geçiyor. Helena Bonham Carter, Merly Streep, Carey Mulligan gibi yıldızların başrolde bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda Sarah Gavron oturuyor.


*Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ryan Gosling ve Emma Stone’lu La La Land İddialı Geliyor!

Sonraki yazı

Frankenstein'ın Yeni Canavarı Javier Bardem Olabilir