Haberler

Ryan Gosling’in Yönetmenliğini Yaptığı Lost River’dan İlk Fragman!

BTS_00175.CR2

Ryan Gosling’in ilk yönetmenlik deneyimi olan Lost River filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin prömiyeri geçtiğimiz yıl Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirilmişti.

Lost River’ın başrollerini Mad Men dizisinden tanığımız Christina Hendricks ve Doctor Who dizisinin onbirinci doktoru olarak karşımıza çıkan Matt Smith’in yanı sıra Saoirse Ronan, Iain De Caestecker, Eva Mendes paylaşıyor.

Fantastik – gerilim türündeki film, iki çocuk annesi Billy ile büyük oğlu Bones’un karanlık ve fantastik bir dünyaya doğru sürüklenişini anlatıyor.

Lost River Nisan ayında gerçekleştirilecek olan İstanbul Film Festivali’nde izleyiciyle buluşacak.

Filmin ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

B88qi-gIUAIUx1H

Işıl Turan

Işıl Turan

89’da Ankara’da doğdu. Eskiye olan tutkusu sebebiyle Restorasyon okudu. Gezmeye olan sevdası hostes olmasına neden oldu. Şimdilerde kariyer değiştirme peşinde, ‘sosyal medyacı’ olma yolunda koşturmakta. Araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Herşeyden biraz bilmek ister. Müzik ve sinema onun için alternatif bir gezegendir. Dışardan izlemek yerine içinde olmak istemesi sebebiyle yolu Fil’m Hafızasına düştü. Sinemayla ilgili eğitim de gelecek planları arasında.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

1999'dan 2016'ya Altın Ayı'yı Kucaklayan Filmler

Sonraki yazı

Ayrımcılığın Ayrımı Olmaz: Pride