Haberler

“Son Erkan Can Kısa Filmi” Karşınızda!

Yönetmenliğini Utku Bildirgen’in yaptığı “SECKF”, kısa film dünyasına dair farklı ve eğlenceli fikir tartışmalarıyla karşımıza çıkıyor.

seckf

Senaryosunu Gökhan Yücel’in yazdığı kısa film oyuncu kadrosunda ise Erkan Can başta olmak üzere Ayçe Abana, Gürsu Gür, Bulut Akkale, Gürkan Deniz ve Ziya Çiçek bulunuyor. Prodüksiyonluğunu Autonomy’nin yaptığı kısa film, kısa film oyuncularının neden kısa filmde olduklarını sorgulamaları ve de sürpriz finaliyle son buluyor.

“Kısa metraj olunca n’oluyo abicim. Bu da bir sanat formu. Diğeri ne kadar sinemaysa bu da o kadar sinema. Uzun, kısa ne fark eder.” , “Mühim olan tek bir şey var, o da filmin uzaması.” gibi repliklerin de bulunduğu kısa filmi izlemek için tıklayınız.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

20. İstanbul Tiyatro Festivali'nin Programı Açıklandı!

Sonraki yazı

Yeni “Ghostbusters”tan İlk Fragman!