Haberler

Steve McQueen’den Yeni Proje

Akademi Ödülü’nün sahibi “12 Years A slave” filminin yönetmeni Steve McQueen, yazdığı yeni filmin senaryosunda “Widows/Dullar” adlı İngiliz seriden yola çıkıyor.

“12 Years A Slave” filminin yönetmeni Steve McQueen ile New Regency, bir kez daha güçlerini, 1980’lerin mini serisinden yola çıkan bir gerilim filmi için birleştirdi. Başrolünde Helen Mirren’in oynadığı “Prime Suspect” adlı uzun soluklu suç serisiyle tanınan Lynda La Plante’nin yazdığı “Widows”, kocalarının ölümüyle sonuçlanan bir soyguna girişen 4 silahlı dul kadın üzerine kurulu.

Geçtiğimiz hafta New Regency tarafından yayınlanan açıklamada, Başkan ve Ceo Brad Weston, Steve McQueen’i ailden biri olarak nitelendirirken, “12 Years A Slave” için çıktıkları yolculukta kazandıkları deneyim ve beraberinde gelen başarının ardından aralarında gerçek bir dostluk kurulduğunu ifade etti. McQueen’in kendilerine emanet ettikleri projeyle yeniden aynı heyecanı duyduklarını belirten Weston, O’nunla bir kez daha birlikte çalışmak için sabırsızlandıklarını söyledi.

75

Fil'm Hafızası

Fil'm Hafızası

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Grand Budapest Hotel (2014)

Sonraki yazı

Ercan Kesal, Yıldız Teknik Üniversitesinde!