Bi'DünyaHaberler

The Last Shadow Puppets’tan David Bowie Coverı

Arctic Monkey ve The Last Shadow Puppets müzik gruplarından tanıdığımız Alex Turner bu yıl grubu The Last Shadow Puppets ile sahne aldığı Glastonbury ‘de David Bowie’nin “Rise and Fall of Ziggy Stardust”  ve “The Spiders From Mars” şarkılarını seslendirdi.

GLASTONBURY, ENGLAND - JUNE 25: (EDITORS NOTE: Images available For license until December 25, 2016) Alex Turner of The Last Shadow Puppets performs on the Pyramid Stage at Glastonbury Festival 2016 at Worthy Farm, Pilton on June 25, 2016 in Glastonbury, England. (Photo by Samir Hussein/Redferns)

Her bir sahnede hayatını kaybeden sanatçıları onlara has göndermelerle anan Glastonbury bu yıl Piramit sahnesinin üzerinde David Bowie‘ye ithafen onun simgesi olan Ziggy Stardust şimşeği yer aldı.

70 yıllara has giyimiyle sanatçı Alex Turner,  Miles Kane‘le beraber David Bowie‘nin “Rise and Fall of Ziggy Stardust” ve “The Spiders From Mars” şarkılarını söylerken  Tame Impala grubundan Cam Avery de sahnedeki gruba eşlik ettiği”Moonage Daydream” adlı şarkıda gösterdikleri performansla festival için unutulmayacak bir an yaşandı.

Sevenleri için The Last Shadow Puppets’ın Glastonbury’deki Moonage Dream performansının buradan izleyebilirsiniz:

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Snapchat'le Yapılan İlk Korku Filmi

Sonraki yazı

Annemin Şarkısı (Klama dayîka min - 2014)