Bi'DünyaHaberler

The Smiths ‘ten Yeni 45’lik

Dünyaca ünlü şarkıcı Morrissey’in efsane grubu The Smiths önümüzdeki günlerde piyasaya yeni bir 45’lik çıkarıyor.

the-smiths-ten-yeni-45likbessc9s830ob6nzadmh8ew

Temelleri Morrissey ve Johnny Marr tarafından atılan The Smiths grubu 1982-1987 yılları arasında sadece dört albüm çıkardığı halde pop müzikte çığır açmıştı.
Rock ve popun özgün bir birleşimini yakalayan The Smiths, 1987’de dağıldıktan sonra Morrissey, kariyerine solo olarak devam etti. Gitarist Johnny Marr ise The The, Modest Mouse, Electronic gibi grupların da dahil olduğu çok sayıda toplulukta çaldı.
Grup dağıldığı halde üyelerin izniyle hala kimi kayıtları piyasaya sürülürken, yeni The Smiths 45’liğinin de bu kayıtlardan biri olduğu öğrenildi.

45’liğin bir yüzünde ‘The Boy With The Torn In His Side’ adlı parçanın daha önce yayınlanmamış bir demo mix’i yer alırken, diğer yüzünde ‘Rubber Ring’ adlı parçanın yayınlanmamış bir versiyonu yer alacak.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Ünlüler Genç Kanser Hastasının Dileği Üzerine Film Çekti

Sonraki yazı

Sight & Sound, 2016'nın En İyi Filmlerini Seçti!