Bi'DünyaHaberler

Virginia Mori Şahaneleri

V1

İtalya’nın Pesaro şehrinde doğmuş, küçüklüğünden beri çizime ilgisi olan fakat birkaç sene öncesine kadar başka işler yapan Virginia Mori, bu yeteneğini profesyonelliğe dökmüş. Teknolojiden pek haz etmeyen, bilgisayar karşısında oturmayan, çizimlerini kalemle yapan sanatçının çalışmaları genelde siyah beyaz tonlarında olsa da son dönem işlerine farklı renklerin de eklendiğini gözlemleyebilirsin.

Virginia Mori, ürkütücü ama bir o kadar da kendine baktıran çalışmalarını toplayıp kitaplar basmış bile. İtalya’da belirli kitapçılarda satışta olan eser, online olarak da alınabilir. Detaylar için bu linki inceleyebilirsin. Ben siparişimi verdim bile.

V2

V3

V4

V5

V6

V7

Mori’nin işlerini detaylı takip etmek istersen ki bence etmelisin linkleri aşağıda sıralıyorum.

Virginia Mori Tumblr

Virginia Mori Facebook

 

Dünya Kaç Bucak?“a da bekleriz.

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Next to Her (2014)

Sonraki yazı

“21 Years: Quentin Tarantino” Belgeseli Geliyor!