Haberler

Wes Anderson’un Yeni Animasyonundan İlk Fragman!

The Grand Budapest Hotel, The Royal Tenenbaums, Moonrise Kingdom ve Darjeeling Limited gibi başarılı filmlerinin yanında Fantastic Mr. Fox adlı filmi ile animasyon dünyasına göz kırpan ünlü yönetmen Wes Anderson’ın yeni animasyon filmi Isle Of Dogs‘tan ilk fragman yayımlandı.

Yönetmenin beraber çalışmayı oldukça sevdiği ve filmlerinin nerdeyse hepsinde rol verdiği oyuncu Bill Murray‘in yanı sıra Scarlett Johansson, Bryan Cranston, Liev Schriber, Tilda Swinton, Edward Norton, Greta Gerwig gibi yıldız isimler de seslendirme ekibinde yer alıyor.

Günümüzden 20 yıl sonrasında geçen filmde; kaybolan köpeğini aramaya çıkan 12 yaşındaki Atari Kobayashi adlı bir çocuğun, Magasaki şehrindeki tüm evcil köpeklerin postalandığı Çöp Adası’nın varlığını öğrenmesiyle adaya gidip diğer evcil köpeklerle başlattığı arama çalışmaları ve bu sırada başından geçen maceralar anlatılıyor.

İşte Türkiye’de 29 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin fragmanı:

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
Önceki yazı

18. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali için Geri Sayım Başladı!

Sonraki yazı

29 Eylül'de Vizyonda!