Haberler

Yapımlab Pitching Platformu’nun Kazananı “Kaset” Destek Bekliyor!

!f İstanbul bünyesinde düzenlenen Yapımlab Bir Yaratıcı Yapım Atölyesi ve Pitching Platformu’nun kazananı Kaset destek bekliyor.

kaset

Bulduğu bir oyuncağı çalıştırabilmek için babasının ezan okuyan saatinin pillerini alan küçük Yusuf’un hikayesinin anlatılacağı film, son zamanlarda oldukça yaygınlaşan kitlesel fonlama yöntemiyle bütçesini çıkarmayı hedefliyor.

Serkan Fakılı‘nın, çekimleri Nisan 2017’de başlaması planlanan ilk kısa film projesi Kaset, Şubat 2016’da !f İstanbul bünyesinde Zeynep Atakan‘ın düzenlediği Yapımlab Bir Yaratıcı Yapım Atölyesi ve Pitching Platformu‘nun kazananı olmayı başarmıştı.

Filmin yapımcılığını, Saraybosna Film Festivali‘nden En İyi Film ödülünü alan Annemin Şarkısı ve Antalya Film Festivali‘nden ödüllerle dönen Mavi Bisiklet gibi filmlerin yapımında görev alan Murat Çelik üstlenecek.

Kaset, bir projenin kendi fonunu dayanışmayla yaratabilmesi fikrine dayanan Fongogo üzerinden başlattığı kampanyayla destek bekliyor. Filmin kampanyasına göz atmak ve destek olmak için buradan Fongogo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Zihnimizi Bir Kez Daha Kaybedeceğiz: Donnie Darko Dönüyor !

Sonraki yazı

‘Almanya’dan Yepyeni Filmler’, İstanbul Modern’de!