Haberler

Yıldızlar Asla Ölmez’den Fragman ve Afiş Geldi!

Yıldızlar Asla Ölmezden Fragman ve Afiş Geldi!

70’lerin rüzgarına kapılma zamanı geldi…

4 kez Oscar adayı Annette Bening ile BAFTA ödüllü Jamie Bell’in yakaladıkları kimya ve muazzam performanslarıyla dikkat çeken YILDIZLAR ASLA ÖLMEZ / FILM STARS DON’T DIE IN LIVERPOOLun afişi ve Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. 27 Nisan’da izleyiciyle buluşacak olan film, efsanevi Hollywood yıldızı Gloria Grahame’ın oyuncu Peter Turner’la yaşadığı dokunaklı ve fırtınalı aşkın gerçek hikayesine odaklanıyor.

Grahame ile Turner’ın eğlenceli aşkı bir anda çok daha derin ve ikisinin de hayata dair sınandıkları bir ilişkiye dönüşürken, 70’li yılların renkli bir portresini de ortaya koyuyor. Yönetmenliğini Lucky Number Slevin ve Victor Frankenstein’ın yönetmeni Paul McGuigan’ın üstlendiği film, Toronto, Telluride, Londra, Rotterdam, Palm Springs gibi önemli festivallerin programında yer aldı. Filmin konusu ise şöyle;

Efsanevi Hollywood yıldızı Gloria Grahame’ın oyuncu Peter Turner’la yaşadığı dokunaklı ve fırtınalı aşkın gerçek hikayesine odaklanıyor. Özel hayatıyla döneme damgasını vuran Oscar ödüllü ünlü aktris Gloria Grahame, İngiltere’de bir tiyatro oyununda çalışırken kendinden genç olan Peter’la tanışır ve kısa sürede birbirlerine aşık olurlar. Peter için bir Hollywood yıldızıyla beraber olmak etkileyicidir; Gloria ise aradığı sıcaklığı Peter’da bulmuştur. İki sevgilinin Los Angeles, New York ve Liverpool arasında mekik dokuduğu bu tutkulu ilişki, Gloria’nın ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla zorlu bir evreye girer. Ancak Gloria, Peter’ın enerjisiyle teselli bularak hayata tutunacaktır.

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Yorum yaz