Haberler

Angelina Jolie ve Brad Pitt On Yıl Sonra Aynı Filmde!

bytheseajolie_pitt

Filmden ilk kareler

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in başrollerinde yer aldığı By the Sea bu sene sonbaharda, yani ödül adayı filmlerin vizyona giriş vaktinde görücüye çıkacak. Filmin senaryosunu yazan Angelina Jolie, ayrıca yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlendi. Pitt ve Jolie’nin 2005 yapımı Mr. And Mrs. Smith’ten sonra ilk kez karşılıklı oynadığı filmde ayrıca Mélanie Laurent, Niels Arestrup, Melvil Poupaud ve Richard Bohringer gibi isimleri göreceğiz.

Evlilikleri sallantıda olan Amerikan yazar Roland (Pitt) ve eşi Vanessa (Jolie), 1970’li yılların Fransa’sında deniz kenarında huzurlu ve renkli bir tatil beldesine giderler. İçlerinde yeni evli çift Lea ile François ve köyün yerlileri Michel ile Patrice’in de yer aldığı köydeki gezgin grubuyla daha fazla vakit geçirdikçe çift kendi hayatlarındaki problemlerle ilgili anlaşmaya varacaktır.

Adsız

Yapılan resmi duyuruda filmin 60’ların-70’lerin tiyatrosundan ve Avrupa sinemasından etkilendiği belirtildi. Jolie filmle ilgili; “Verilen kayıplar yüzünden rayından çıkmış bir ilişki, aşkın direnişi, kabullenme ve iyileşme ile ilgili bir hikaye, böyle evrensel insanlık tecrübelerini bu denli cömert ve yetenekli bir oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibiyle birlikte keşfedebilmek benim için bir ayrıcalık oldu” şeklinde bir açıklamada bulundu.

In the Land of Blood and Honey ve Unbroken’dan sonra, By the Sea Angelina Jolie’nin üçüncü yönetmenlik denemesi olacak.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Christoph Waltz’un İlk Yönetmenlik Denemesi; The Worst Marriage in Georgetown

Sonraki yazı

Venedik Film Festivali’ne Alfonso Cuaron imzası