Haberler

Anthony Hopkins Transformers: The Last Knight Kadrosuna Katıldı

Transformers serisinin beklenen yeni filmi Transformers: The Last Knight’tan detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak Transformers’ın resmi Twitter hesabından, serinin 5. filminde Anthony Hopkins’in de yer alacağı duyuruldu.

photogrid_1465015956101

2017’de vizyona girecek olan Transformers: The Last Knight kadrosuna,  şu aralar The Dresser, Collide ve HBO dizilerinden Westworld ile oldukça meşgul olan Anthony Hopkins’in de dahil olacağı açıklandı. Yönetmenliğini Michael Bay’in yapacağı filmde Hopkins’in gizemli bir rolü olacağı bilgisi geldi.

Filmin resmileşen kadrosunda Mark Wahlberg, Isabela Moner (100 Things to Do Before High School, Growing Up Fisher) ve Jerrod Carmichael (The Carmichael Show, Neighbors) yer alıyor. Filmin çekimlerine ise bu ay, Detroit’te başlanacak.

Senaryo ekibinde Iron Man filminden de tanıdığımız  Art Marcum ve Matt Holloway ile Ken Nolan (Black Hawk Down) yer alıyor. Yapımcılığını Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy ve Tom DeSanto’nun üstlendiği filmin vizyon tarihi Haziran 2017.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Kalabalıkla Gelen” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Sonraki yazı

The Theory of Everything (2014)