Haberler

Black Mass’ten İkinci Fragman

maxresdefault

Johnny Depp’in Whitey Bulger’ına bulaşmak istemezsiniz.

Black Mass’ten ilk görüntüleri ve ilk fragmanı daha önce sayfamızda yayınlamıştık. Merakla beklenen filmin ikinci tanıtım filmi ise geçtiğimiz hafta yayınlandı.

İlk fragman Bulger’ın ev hayatının üzerine yoğunlaşırken, ikinci fragmanda kendisini artık “iş üstünde” görüyoruz. Silah gücünden fazlasıyla yararlanan Bulger, aynı zamanda Joel Edgertn ve Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı karakterlerle de birçok pazarlık yapmak zorunda kalıyor. Fonda ise Yelawolf’tan “Till It’s Gone” çalıyor.

“Yeni başlıyoruz” Depp’in ağzından dökülen sözler, 1970’li yıllardan başlayarak 90’lara kadar sürecek olan son derece meşhur “gangsterlik”lerinden bahsediyor asında. Kevin Bacon, Dakota Johnsan ve Corey Stoll filmde göreceğimiz diğer isimler.

Filmin dünya prömiyeri bu seneki Venedik Film Festivali’nde gerçekleştirilecek.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Cinsiyet Rollerinin Sınırlarını Zorlayan Kadın Figürlerini İçeren Filmler

Sonraki yazı

Lezzetli Filmler İçin Buraya!