Haberler

Burak Göral ile Senaryo Söyleşisi 21 Kasım’da Yıldız Teknik Üniversitesinde!

 

 

Burak Göral ile Senaryo Söyleşisi

 

Film eleştirmeni,gazeteci,yazar,senarist kimlikleriyle tanınan Burak Göral 21 Kasım Cuma günü saat 16.00’ da senaryo söyleşisi gerçekleştiricek. Yıldız Sinema (Yıldız Teknik Üniversitesi Sinema Kulübü) organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlik ücretsiz ve herkese açık olup YTÜ Beşiktaş Kampüsü’nde yer alan Yıldız Cep Sineması’nda gerçekleşecektir.

Reel malzemelerin nasıl senaryoya dönüştürüldüğü, senaryo yazım sürecininin nasıl ilerlediği konularının konuşulacağı söyleşi de Burak Göral çekilmiş 3 sinema filminde  (“Gece 11.45”, “Beni Unutma”, “Bu İşte Bir Yalnızlık Var”)  yaşadığı deneyimleri de anlatacak.

 

 

 

http://yildizsinema.org/

 

 

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Raul Midon 21 Kasım'da Cemal Reşit Rey'de!

Sonraki yazı

Gezici Festival’in 20’nci Yıl Teması “Sinema Aşkına!”