Haberler

Cannes Açılış Filmi Asghar Farhadi’nin Yönettiği “Everybody Knows”!

İran sinemasının önde gelen isimlerinden 2 Oscar ödüllü Asghar Fahradi’nin ilk İspanyolca filmi Everybody Knows, 71. Cannes Film Festivali’nin açılış filmi olarak belirlendi.

8-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde, 2004 yapımı Pedro Almodovar imzalı Bad Education filminden sonra festivalin açılışını yapacak olan ikinci İspanyolca film olacak.

Asghar Farhadi’nin çektiği ilk İspanyolca film olma özelliğini taşıyan Everybody Knows‘un başrollerinde Penelope Cruz ve Javier Bardem bulunurken filmArjantinli eşi ve çocuklarıyla birlikten ülkesi İspanya’ya dönen Caroline’in sonu beklenmedik kötü sürprizlerle dolu yolculuğunda ortaya çıkan sırlarla boğuşmasını anlatıyor.

Filmin son yayımlanan fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Köprüde Buluşmalar Başlıyor!

Sonraki yazı

37. İstanbul Film Festivali: Soğuk Siyaset "Dovlatov"