Haberler

Channing Tatum ve Tom Hardy Triple Frontier’de !

J.C Chandor’un son filmi Triple Frontier için başroller Chaning Tatum ve Tom Hardy olacak.

J.C. Chandor‘un uzun süredir merakla beklenen projesi Triple Frontier için oyuncu listesi bir hayli efsane görünüyor. Son olarak Channing Tatum ve Tom Hardy‘nin kadroya kesin olarak katılacağını belirten Chandor, ikiliyle daha önceden uzun bir görüşme halinde olduğunu belirtmişti.

Filmin yönetmeni Kathryn Bigelow ve senaryo yazarı Mark Boal‘ın Oscar’ı kazanan The Hurt Locker‘a yaptığı izlenim sonrasında film için, Tom Hanks‘ten Will Smith‘e, Leonardo DiCaprio‘dan Johnny Depp‘e ve Tatum’dan Hardy‘e kadar heyecan verici yeteneklerin isimleri dolaşıyordu.
Film, Iguazu ve Parana nehirlerinin Paraguay, Arjantin ve Brezilya arasında buluştuğu “zorunlu yönetime tabi alan” ve organize suç sedanlığı olarak bilinen “la triple frontera” sınır bölgesinde gerçekleşiyor.
Boal‘in hala filmde senaryo yazarlığı var, ancak Chandor, 2015 yılının Eylül ayında filmin geri çekilmesinden bu yana kendi fikirlerini de senaryoya ekledi. Filmin yönetmeninin 2014’te vizyona giren “A Most Violence Year” dan sonra ilk filmi olacak.
Oyuncu görüşmeleri hala devam eden film için; Paramount, Hardy ve Tatum ile geçen aydan beri görüşmelerde bulunuyordu.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Marvellous (2014)

Sonraki yazı

Umberto Eco'nun Bize Vasiyeti Var