Bi'DünyaHaberler

Dünyaca Ünlü Senfonik Metal Grubu Epica Aralık Ayında Türkiye’de!

%100 Metal Konserleri, dünyanın önde gelen senfonik metal gruplarından Epica’ yı Aralık ayında İstanbul, Ankara ve İzmir’deki sevenleriyle buluşturuyor. Metal müzik tutkunlarının heyecanla beklediği konserin özel konuğu ise Finlandiyalı folk metal grubu Finntroll…

epica2015

Kurulduğu 2003 yılından beri metal müzik dünyasını sallayan ve her yaştan geniş bir hayran kitlesine ulaşan Hollandalı grup Epica, Aralık ayında Türkiye’ye geliyor. Daha önce 6 kez ülkemize gelerek konser veren dünyaca ünlü grup, bu defa üç ayrı şehirde metal fırtınası estirmeye hazırlanıyor.

18 Aralık Cuma günü İstanbul Küçükçiftlik Park’ta,19 Aralık Cumartesi günü İzmir Arena’da konser verecek olan senfonik metal efsanesi, en son 20 Aralık Pazar günü Jolly Joker Ankara’da sevenleriyle buluşacak. Müzikseverlerin heyecanla beklediği konserde Finlandiyalı folk ve ekstrem metal grubu Finntroll da sahne alacak.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bir Sahne: Dans Eden Torba ve American Beauty

Sonraki yazı

“Nefesim Kesilene Kadar”30 Ekim’de Vizyona Giriyor!