Haberler

Fatih Akın’ın Merakla Beklenen Filmi “In The Fade”den Türkçe Altyazılı Fragman Geldi

Fatih Akın’ın yazıp yönettiği başrolünde yetenekli oyuncu Diane Kruger’ın yer aldığı In The Fade filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayımlandı.

Çekimleri Almanya’da tamamlanan film, 2017 Cannes Film Festivalinde En İyi Film ve En İyi Kadın Oyuncu dallarında aday gösterilmiş ve En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştü.

Orijinal adı Aus Dem Nichts olan In The Fade filmi, eşini ve oğlunu bombalı bir saldırıda kaybeden Katjanın yas tutma sürecini ve bu bombalı saldırıya neden olan kişilerin cezalandırılması için gösterdiği çabaları konu alıyor.

Başarılı oyuncu Diane Krugerın Katja’yı canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Numan Acar, Ulrich Tukur, Johannes Krisch, Denis Moschitto ve Samia Chancrin gibi isimler yer alıyor.

Sinema eleştirmenleri tarafından olumlu eleştiriler alan film, 89. Akademi Ödülleri’nde “En İyi Yabancı Film” dalında Almanya’nın Oscar adayı olarak yarışacak.

23 Kasım 2017de Almanya’da vizyona girmesi beklenen filmin Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz