Haberler

Festivale Kadıköy’de Filmekimi 216 ile Merhaba !

Filmekimi 216

 

 

13. Filmekimi kapsamında ve Fil’m Hafızası’nın katkılarıyla Kadıköy’de eşsiz bir keyif sinemaseverleri bekliyor! Stereogun, Dunia, Liman Kahvesi, Trip ve Hera’da %10 indirimle içeceklerinizi yudumlarken bu defa bardağın içindeki kadar altındaki de muhabbetinize renk katıyor. 

Mekânların en az dördünden bardak altlıklarını toplayarak, 13. Filmekimi afişini tamamlayıp #filmekimi216 etiketiyle Instagram’da paylaşan ilk 20 kişi, Filmekimi 212 partisine davetiye kazanıyor! Ücretsiz gerçekleştirilecek Filmekimi 216 etkinliğini şimdiden takviminizde işaretleyin. Film, fotoğraf ve müzikle dolu gezmedik, görmedik mekân kalmasın. 

Güncellemeleri etkinlik linkinden takip etmek için, http://bit.ly/filmekimi216

 

 

 

 

 

 

 

 

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

13.Filmekimi Kapanış Partisi : Filmekimi 212

Sonraki yazı

Güneşin Aylak Müridleri: Los lunes al sol