Haberler

Gyllenhaal ve Reynolds’lı Life’tan İlk Görseller Geldi!

Daniel Espinosa’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson ve Ryan Reynolds’ın yer aldığı film Life’tan ilk fotoğraflar ve poster izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Sony Pictures etiketiyle çıkacak film, Uluslararası Uzay İstasyonu‘nun altı üyeli mürettebatının insanlık tarihindeki en önemli keşiflerden biri olan hikâyesini konu ediniyor. Mars’ta dünya dışı hayatın ilk kanıtının izni süren mürettebat araştırma yapmaya başladığında, istemedikleri sonuçlarla karşılaşıyorlar.

Deadpool‘un senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reese’in senaryosunu yazdığı bilim-kurgu ve gerilim filmi Life‘ta Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dihovichna gibi isimler yer alıyor.

Life, Mart 2017’de vizyona girecek.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Dark Matter” Beyazperdeye Uyarlanıyor

Sonraki yazı

Wag The Dog (1997)