Bi'DünyaHaberler

Ian Anderson “Jethro Tull: The Rock Opera” turnesi için İstanbul’da!

Jethro Tull denince akla gelen ilk isim olan Ian  Anderson, “Jethro Tull:  The Rock Opera”  turnesi kapsamında 5 Aralık 2015 Cumartesi akşamı  grubuyla birlikte İstanbul’da sahne alacak.

ian3

1968 yılından bu yana diskografisine 30 albüm sığdıran ve 60 milyonu aşkın satış elde eden folk rock, blues, progressive rock gibi  türler çerçevesinde ürettiği eserlerle birçok büyük gruba ilham kaynağı olan Jethro Tull grubunun kurucu solisti ve flüt ustası, yaşayan tarih Ian Anderson, arkadaşlarıyla beraber unutulmayacak bir konser için 5 Aralık 2015’te Cemal Reşit Rey sahnesinde olacak.

Biletler Biletix‘te.

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

4 Aralık'ta Sinemalarda!

Sonraki yazı

Tom Hiddleston'lı ''I Saw The Light'' Filminden İlk Fragman Yayınlandı!