Bi'DünyaHaberler

İFSAK İstanbul Fotoğraf Günleri 1 Kasım’da Başlıyor!

1-30 Kasım tarihleri arasında Demirören İstiklal’in ev sahipliğinde 24. Kez düzenlenecek olan İFSAK İstanbul Fotoğraf Günleri başlıyor. Bu yıl “Thanatos – Tek Düşmanım Kendim” temasıyla düzenlenecek etkinliğe ulusal ve uluslar arası alanda pek çok sanatçı katılacak.

014z

İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin fotoğraf günleri bu yılki temasında; kişilerin içinde ölüm korkusundan kaynaklanan saldırganlık duygusunun hep var olduğunu anlatıyor.Bu duygunun ancak etkin bir demokrasi ve hukuk düzeniyle sağlanabileceği üzerinde duruyor.

Yerli ve yabancı 13 sanatçının eserlerinin yer alacağı sergide, Suriyeli fotoğraf sanatçısı Issa Touma’nın ülkesinde yaşananları anlattığı “Henüz Yitirmediğimiz Kadınlar” sergisi, etkinliğin öne çıkan eserlerinden.

Fotoğraf günleri kapsamında söyleşilerden sergilere, forumlardan fotoğraf gösterilerine birçok etkinlik yer alacak.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Reynolds ve Gyllenhaal’lı “Life” Filminden İlk Fragmanlar Geldi!

Sonraki yazı

Reha Erdem Seçkisi Gezici Festival'de