Haberler

Jake Gyllenhaal, Nightcrawler’ın Yönetmeni ile Yeniden Çalışıyor

Jake Gyllenhaal’ın başrolde yer aldığı Netflix filmi
Velvet Buzzsaw’dan ilk fragman yayınlandı.

Nightcrawler‘ın yönetmeni Dan Gilroy ile oyuncu Jake Gyllenhaal izleyiciyi korkutmak için tekrar aynı filmde buluşuyor. Velvet Buzzsaw sanatsal bir gerilim sunuyor. Acımasız bir sanat eleştirmeni olan Morf Vandewalt, isimsiz biri tarafından yapılmış tabloların hayranı olur. Onun gibi birçok kişi de bu resimlerin büyüsüne kapılır. Ancak bir zaman sonra resimlerin hareket ettiğini ve onlar tarafından avlandıklarını keşfederler.

Rene Russo, Toni Collette, Zawe Ashton, Tom Sturridge, Natalia Dyer, Daveed Diggs, Billy Magnussen ve John Malkovich filmde yer alan diğer oyuncular.

Dünya prömiyerini 27 Ocak’ta Sundance Film Festivali’nde yapacak olan Velvet Buzzsaw, 1 Şubat‘ta Netflix’te yayınlanacak.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz