Haberler

Jane Got A Gun’dan İlk Fragman Yayında

Gösterim tarihinin belirlenmesinde pek çok sorun yaşanan ve sürekli ertelenen film Jane Got A Gun’ın ilk fragmanı yayınlandı.

nat port

Natalie Portman’ın kanun kaçağı kocasının hayatını kurtarmaya çalışırken, eski sevgilisinden yardım alan ve acımasız bir çeteye karşı mücadele veren Jane’i canlandırdığı filmde, ayrıca Joel Edgerton, Ewan McGregor, Noah Emmerich, Rodrigo Santoro ve Boyd Holbrook  da yer alıyor.

İlk fragmanının geçtiğimiz günlerde yayınlandığı filmin yönetmenliğini Gavin O’Connor üstlenmiş durumda ve film The Weinstein Company yapımcılığında yer alıyor. ABD’de 2016 yılının Şubat ayında gösterilecek olan film, 25 Ekim tarihinde ilk gösterimini Fransa’da gerçekleştirecek; Türkiye’ye geliş tarihi ise henüz belli değil.

 

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Frankenstein 29 Ekim’de Vizyonda!

Sonraki yazı

Blonde Redhead 15 Ve 16 Aralık'ta Babylon Bomonti'de!