Haberler

Johnny Depp Fantastic Beasts and Where to Find Them 2’nin Kötü Adamı Olacak!

Sevilen oyuncu Johnny Depp, Fantastic Beasts and Where to Find Them serisinin kötü adamı Gellert Grindelwald karakterini canlandıracak. Warner Bros uzun süre saklı tutsa da aktörün aynı zamanda ilk filmde de cameo yapacağı da ortaya çıktı.

back-of-head-deppjpg

Önümüzdeki günlerde vizyona girmeye hazırlanan Fantastic Beasts and Where to Find Them’in 5 filmlik bir seri olacağı geçtiğimiz haftalarda dile getirilmişti. İlk iki filmin yönetmen koltuğuna Harry Potter serisinin önceki 4 filmini de yöneten David Yates oturacak. Depp’in ise kaç filmde görüneceği henüz belli değil.

mgid-ao-image-mtv

Grindelwald hakkında bilinenler bir süre Mürver Asa’nın sahibi olması ancak eski arkadaşı Albus Dumbledore’a yenilip Asa’yı kaybetmesi ile sınırlı. Hakkında birçok bilinmeyen olan Grindelwald, bu nedenle serinin hayranları tarafından ilgi çekici bulunan bir karakter. Grindelwald’ı daha önce Harry Potter ve Ölüm Yadigarları’nda Jamie Campbell Bower’ın performansıyla izlemiştik

İlkyaz Altuğ
1994 Kasımında Ankara'da doğup büyüdü. 2012'de Gazi Anadolu Lisesi'ni bitirip Bilkent Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okumaya başladı. 2016 Haziranında mezun olmasından bu yana iş başvurusu yapmamak için diretiyor ve bu zamanını, kendini sinemaya, tiyatroya, edebiyata adayarak değerlendiriyor. Arada amatör fotoğraf da çekiyor.

Yorum yaz