Bi'DünyaHaberler

Kadıköy Belediyesi’nden Film Gösterimleri

Aralık ayı boyunca her Salı saat 20.00’de, Barış Manço Kültür Merkezi’nde film gösterimleri yapacak Kadıköy Belediyesi, Yeldeğirmeni Sanat’ta da Macar sinemasından örneklere yer verecek.

Barış Manço Kültür Merkezi‘nde belgesel film gösterimleri ve yönetmenlerle söyleşiler, Yeldeğirmeni Sanat‘ta ise Macar sinemasından örnekler gösterilecek Aralık ayı boyunca, film gösterimleri devam edecek.

Her Salı saat 20.00’de başlayacak olan belgesel gösterimleri; Ümit Kıvanç, Murat Erün, Hasan Özgen, Erdem Murat Çelikler ve fotoğraf sanatçısı Şevket Şahin Tan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek. Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat’ta gösterimi yapılacak filmler arasında ise Attila Szász’ın yönetmenliğini yaptığı Bern Elçisi, Krisztina Goda’nın imzasını taşıyan Zafer Çocukları da bulunuyor.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz